Co je barefoot

Barefoot představuje unikátní typ obuvi, který je přizpůsobený tvaru Tvého chodidla.

V přední časti boty je dostatečný prostor pro prsty pro jejich přirozený pohyb. Všechny barefoot tenisky mají tzv. zero drop, což znamená nulové převýšení mezi patou a špičkou tenisek. Díky tomuto zapojíš mnohem širší spektrum svalů než při konvenční obuvi a posílíš tak svá chodidla. Flexibilní podrážka s tloušťkou 4 mm (bez výstupků) Ti poskytuje dokonalý kontakt se zemí, který zabezpečuje lepší stimulaci nervových zakončení. Pro maximální komfort během celého dne jsou barefoot tenisky vyrobeny z lehkých materiálů tak, aby se Tvá chodidla rychle neunavila. Výsledkem nošení barefoot tenisek jsou zdravá a silná chodidla, správný stereotyp chůze a správné držení těla, zlepšená koordinace a balanc, neurostimulace nervových zakončení na chodidlech a dokonce zlepšení nálady a snížení stresu.

 

Hodnocení zákazníků

Ověřený zákazník
Tereza U.

Nosítko je úžasně měkké a příjemné na dotek. Během minuty mám dítě usazené na rozdíl od šátku, kde mi vše trvá déle. Navíc obdivuji krásné barevné provedení.

Ověřený zákazník
Laris

Nejlepší boty co jsem kdy sehnala, ačkoliv mě mrzí, že mi od Be Lenky sedí pouze tyhle... Ale i tak si pořídím všechny varianty :) doufám, že do budoucna budou i třeba nějaké s černou podrážkou :)

Ověřený zákazník
Anna

Boty jsou uzasny!!laska na první obutí..bylo trochu zklamání poté co jsem boty naimpregnovala krémem na kůži a ta krásná hořčicová barva se změnila..ale to je asi moje chyba?

Ověřený zákazník
Barbora B.

Při prvním obutí jsem byla zděšena... Úplně jsem zapomněla na svůj vysoký nárt a tudíž mě hodně tlačily a byly upnuté... Naštěstí během chvíle krásně povolily a teď už je nosím bez problémů déle a nemají chybu :) Navíc na noze krásně vypadají a všichni je moc chválí :) Naprostá spokojenost, doporučuji! ♥

Ověřený zákazník
Petra S.

Skvělý design Barebarics Revive mě konečně přesvědčil přezout se do barefoot bot. Poskytuje spoustu místa pro nohu i při zachovaní dobrého pocitu při chůzi. Jen tak dál!

Mám troje Barebarics tenisky a tyto jsou z nich nejlepší. Lehce se obouvají, čistění nylonu je rychlé a gumička příjemně obepíná chodidlo. Je v nich příjemně teplo. Beru je jako více sezónní tenisku a tak je budu nosit i na podzim a potom brzké jaro. Určitě doporučuji!

Měla jsem už hodně druhů barefoot bot, ale Revive je ze všech nejpohodlnější a design je úplně jiný než u standardních barefoot bot.