By Be Lenka

Kompromis mezi barefoot a moderní lifestylovou obuví je minulostí. Barebarics bourá všechny limity a spojuje benefity přirozené chůze s městským stylem.

Všechny modely jsou zrcadlem anatomického tvaru tvého chodidla a současně ztělesňují svěžest a dravost. Pod kvalitou brandu Barebarics se podepisuje Be Lenka, která představuje špičku barefoot obuvi ve světě. Zatímco Be Lenka přináší minimalistickou barefoot obuv pro děti, ženy a muže, Barebarics nabízí odvážný styl, který zvýrazní tvou osobnost.

Obě značky se vyznačují vlastním výzkumem a vývojem barefoot obuvi a vychází z odkazu středoevropského obuvnického řemesla. K výrobě jsou používány prémiové a ekologicky udržitelné materiály. Všech 8 modelů pilotní edice Barebarics má 100% veganské složení. Navenek připomínají konvenční tenisky, ale vevnitř zůstávají pravým barefootem se štědrým prostorem pro prsty, nulovým dropem a flexibilní podrážkou. Nechte se svést na nespoutané vlně a vyražte do města tak, aby si vás každý všiml. Už žádný kompromis mezi stylem a barefootem. Barebarics si zamilujete.